Skip to main content

Zaufana 
firma

APEX Sp. z o. o.

Zajmujemy się wykonawstwem profesjonalnych instalacji elektrycznych, hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych. Priorytetem naszych działań jest wysoka jakość usługi oraz pełne zadowolenie klienta co udowadniamy w każdym kroku wykonywanej usługi.

Priorytetem naszych działań jest wysoka jakość usługi oraz pełne zadowolenie klienta

Misja firmy

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży instalatorskiej. Od 3 lat tworzymy pod tą marką, a nasi pracownicy posiadają wieloletni staż w tej dziedzinie. Nasza profesjonalna kadra zapewnia najwyższą jakość usług i terminową realizację każdego zlecenia.

Jesteśmy firmą godną zaufania i szanowaną na rynku jako solidny partner biznesowy. Oferujemy szeroki zakres usług instalatorskich, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Naszym priorytetem jest wysoka jakość usługi oraz pełne zadowolenie klienta. Starannie wykonane przez nas instalacje są gwarancją długoletniej i bezawaryjnej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.


Wybierz
doświadczenie

Wybierz
doświadczenie

Charakteryzujemy się wysoką kulturą pracy. Dbamy o to, aby zleceniodawca był na bieżąco o wszystkim informowany a na zakończenie prac otrzymał odpowiednią dokumentację.

Nadamy
Protokoły

Przygotujemy dokument prawny zawierający niezbędne dane dotyczące wykonawcy, poszczególne wyniki pomiarów instalacji oraz warunki pomiarowe.

Wykonamy
Fotodokumentacja

Po zakończeniu prac udostępnimy fotodokumentacje w formie papierowej.

Przygotujemy
Projekt

Wykonujemy projekty i plany prac zgodnie z zaleceniami zleceniodawcy. Doradzamy i weryfikujemy ich poprawność.

Dobierzemy
materiały

Korzystając z naszego doświadczenia, pomożemy w doborze odpowiednich i sprawdzonych materiałów.


STRUKTURA FIRMY